Saturday, 11 January 2014

BeNight

Brausin lende TLN-Zürich vahele, veebruari esimese või teise nädala veedan Saksamaal. Vot nii. Kauaoodatud seiklus saabub, nagu ma eelmise aasta lõpus lootsin.

Muidu ikka õpin, üritan aeg mõistlikult planeerida,

Eelmisel aastal vaatasin ~50 unikaalset filmi, seansse tuli koos igasugu klassikaga (Titanic, Üksida kodus jms) ja korduvvaatamistega (Seenelkäiku näiteks oli ikkagi miskipärast vaadata kaks korda, arvamust ei muutnud, ikka jamps film, ja Jeune et Jolie oli nii vaimustav film, et käisin lausa kaks korda Kodukinos vaatamas) märksa rohkem kokku, täpset arvu ei tea öelda.

Aga tegelikult sai väga palju häid filme vaadatud, kas või PÖFFil. Ma pole neist üüldse kirjutanud! Nüüd on natuke aega mööda läinud, meel selgem ja kergem, ma arvan, et kirjutan neist mõni teine päev, kui sess on läbi. Praegu veel viimased pingutused!

Raamatute & muusika kohta hetkel ülevaadet pole, aga võin öelda, et ega esimesi väga palju kogunenud, sel aastal püüan end kindlasti parandada. Onju, äkki aasta lõpuks loen ja vaatan filme juba vabalt saksa keeles! Tahaks Remarque'i originaalkeeles lugeda. Kui juba tõlked nii head on olnud, siis milline originaalvaib veel on..
Teatris sai ka paraku vähe käidud. Eredamalt on meeles Vanemuise "Tappa laulurästast".

Muusikas suhtes polnud eriti ere aasta, ei siin kui välismaal. Avastasin nii mõnegi toreda koosluse (Forest Kämp näiteks), kuulasin head muusikat, aga põhiliselt tegelesin oma isikliku kartoteegi taastamisega uude arvutisse. Vana arvuti kraami pole siiani saanud tagasi.

Aiiii kui hea!

No comments: