Sunday, 2 June 2013

Instant Crush*

Tahaks-tahaks-tahaks, niiii palju asju tahaks! Aga samas olemasolevagagi on kuradi hea. Nii hea, et nii raske on adekvaatsele töötegemisele keskenduda. Halb, sest endiselt on väga palju teha, aga kui nüüd väga hästi tahta, siis on jäänud vaid nädal ja mõned päevad veel ehk kas tõesti viimased pingutused?!

Nädalad kulgevad umbes nii, et nädala esimeses pooles on mõni eksam ja see hoiab produktiivsuse ikka 13-tunniste raamatukogupäevade lainel, a nädala teises pooles, neljapäevast pühapäevani on ikka akadeemiline surm küll. Neljapäeval ja reedel suutsin end ikka raamatukokku lohistada ja midagigi teha, a reedel õhtuga algas üks lebotamine küll. A igaühes meist on ju väike hedonist peidus ja üldse ei jaksaks viimaseid pingutusi ilma selle funita üle elada. Natuke on süümekad, aga natuke palju pole ka=)

Neljapäeval läksin hulluks. Aga tore, sest sain lõpuks preili H-l külas käidud kell väga öö ja/või hommik, seateraapiat teha ja teed juua ja vinkusid si

Reedel käisime preili B-ga Naiivi avamisel, väga kaunis & mönus uus koht! Kindlasti üks suve ja edaspidise lemmikuid. Saaks aint siis tagasi minna, kui vähem rahvast on või kas seda üldse juhtub? Samas Geni ja Uue Teatri juures avatakse Uus Õu varsti, ehk mingi osa rahvast (ja ise ka) koondub sinna. Mõnna, et suveks Tartusse nii häid asju tehakse, ei tahagi kohe ära minna! Aga Naiivi juures eriti meeldib mulle selle mõnna sisehoov ja terrass!
Mõnus oli vanu häid sõpru kohata, justkui vaikselt roniks oma akadeemilisest koopast välja ja muudkui teen uusi plaane ka. Rüütli tänaval jooksin oma armsa Miizuga kokku, keda polnud ilmselt sellest ajast saati näinud, kui ta veel Näljas töötas. Kahju, et selle kohaga nii on läinud...

Laupäeval surin väsimuse ja loiduse kätte. Tagantjärgi tean, et oma osa oli sel mitte kohvijoomisel, ma tõesti üritasin natuke aega ilma olla, aga tuleb tunnistada, et normaalseks funktsioneerimiseks vajan päeva alustades ikkagi tassikest kohvi. Sad. But true. Aga pühapäeval oli jälle elu sees, lugesin natuke tarku konspekte, käisin preili B-ga ujumas (selle aasta esimene, juhhei!) ja öösel otsustasime üsna spontaanselt veel kahe sõbraga ujuma minna. Vesi oli megasoe ja seltskond veel parem & soojem. Kuiii suur  rõõm on niii häid inimesi enda ümber omada! Kõik tundub nii õige ja hea.

---

Mulle ikka hirmsasti meeldivad hääästi dünaamilised, tihedad lood. Näiteks nagu Daft Punki "Contact"  (see lugu, ca 3:20 paiku.. iz insane!) või I Wear* Experimenti "Memories" või Loreeni "We got the power". Sellllline sisemine pinge on neis lugudes, et see kohe nii väga liigutab mind

Ja noh, see ka loomulikult, et absoluutselt kõik on võimalik  ja isegi see, mis näib praegu võimatu ja suurena, siis, nagu ütleb mu desktopi background: work hard, dream big!

* Daft Punk - Instant Crush (also Daft Punki uus album on kogu haipi väärt. Olin veitsa skeptiline ja mõtlesin, et see muss pole mulle, see stiil ei tundu mina, vähemalt selle järgi, millisena DP-d mäletasin. Aga see oli ju jeesus, aastaid-kümme tagasi, niiet miks ma küll eelarvasin! But the truth is - see album on suuuurepärane! Ja ma ei valeta. Selles on mingi eriti mõnus nostalgianoot ja funk ja no eriti hea & tšilli minekuga lood. Eriti äge summer-funk. Ja strateegiliselt väga heal ajal välja tuldud ka, täpselt selliste ilmade muusika. No nii hea, soovitan soojalt, kes veel kõrva peale pole jõudnud visata).

No comments: