Monday, 20 May 2013

Pretending as always

If being myself is what I do wrong
Then I would rather not be right*


Õppimisest täitsa hulluks ära läin'd. Silme eest on kogu aeg triibuline ja pea käib ka vahepeal nõnda ringi nagu hakkaks tasakaalu kaotama (keegi nagu tiriks mind oma teljest vasakule-paremale; ükspäev oli küll täiega kriipi).

Aga ikka veel on niiiiiiiiii palju teha, aga nii palju jaksu ja distsipliini tundub ka olevat. Mis on positiivne. Mõned asjad ainult teevad kurvaks ja mitte kuidagi ei õnnestu seda kurbust endast välja juurida. Tean küll, et  see äng paneb mind üha enam ja enam pingutama ja tegutsema, aga ühel hetkel võib jaks täitsa otsa saada, kui liiga palju vinguda ja halada (mostly iseendale).

Aga mõni asi vist ikka ei sõltu päris ainult endast. Et noh, näen ju vaeva küll, teen tööd, aga ei miskit, ikka ei midagi! Ja siis vahepeal, kui päike jälle tõusvat näib, suudan ikka mõne vale liigutuse teha, ja ta kustu panna. Mere taha ära saata. Teistele jahimaadele.

Vahepeal ei saa ma aru, kas mu elu on raamat või raamat mu elu. Olen mõne lõuna paiku päikese käes peesitamas ja lugemas käinud (siis, kui õppida ei jaksa), loen oma läbi aegade lemmikut, Mati Undi "Võlga" uuesti ja ei saa aru, et misasi see nüüd siis on.

Ok, tambin edasi, sest varssssttiiii on lõpppp käes (on-on, kunagi ju peab olema).

Ps, Anouki värske album "Sad Singalong Songs" on hämmastav.

* Anouk - Birds

And remember - it's ALL because of you.

No comments: