Wednesday, 29 May 2013

Power, we got it!

Vahepeal on päris kasutu olla. Et noh, vaatad ümberringi neid reaalteadlasi ja mõtled, et näe, teevad seal oma elumuutvaid baka-maka-doktoritöid. Ja mida teen mina, mida teeme meie.. Et meie saali isegi laudu ei suvatseta panna, va'd hipid, võite maas istuda küll (interneti vähemalt panid jälle sisse).

Aga mingitel hetkedel ikka sähvib ka, milleks mina ja meie, semiootikud, humanitaarteadlased, vajalikud oleme. Lühidalt ja kokkuvõtvalt tegutseme me nii fundamentaalsel ja silmanähtamatul tasandil, et vbla ei märkagi, ei tajugi hästi. Aga hedonistid oleme ju lõpuks ikkagi kõik! (no ei hakka vaidlema, et mis üldistusi nüüd teen, on tarvis universaalmudeleid, on vaja piiritleda, noh. Nüüd saaan aru, et leibeldamine on tegelt hea ja varanooruse mässumeelsus ja indiebändide "sorrimaitahaksendkuhugikategooriassepaigutada" on ikka bullshit.

Üleüldse on liiga palju teemasid, millest võiks uurimuse kirjutada. Tõenäoliselt viskan eelmine nädal alustatud töö nurka, sest see ei vii kuhugi, see ei tule päris südamest. Südamest  tulevad muud asjad. Lugesin täna kehasemiootika kohta, fcking freaking põnev! Ei jõua ära oodata homset päeva, et uuesti raamatukogu poole tüürida ja see põnev raamat riiulist üles otsida.

---

"Eneseületus to the max" on selle aasta moto. Kogu aeg ei lähe hästi, üldse ei lähe, on väga tugevaid mõõnaperioode ka ikka veel ja ei tea, kas see on siis valestielamisest, aga enesehaletsusse praegu langeda ei taha.

Ööjooksmine on ka ikka veel täiega in. Lidusin kolm ööd järjest nagu homset polekski, aint eile läks natuke nihu selle eneseületuse ja rekordipurustamisega.

Kirjutasin täna loodetavasti elu viimase loogika eksami. Protsess selleni oli all fun (peaaegu) ja tänane semiootikute-filosoofide õpigrupp oli ka päris vahva.

Üleüldse on liiga palju erialakirjandust, mida lugeda tahaks. Et ilukirjanduseni vist enam ei jõua (tore ka, hakkaski natuke imelik Undi "Võlga" lugedes oma elu sealt leida, huuuuh).

---

Tänks, sõbrad, tänks-tänks-tänks.

---

Lugege Tšehhovi novelle & tehke sporti! Ja noh, puhake ka, pole ju häbiasi.=)

No comments: