Friday, 15 February 2013

Semestri alguse entusiast

Ei saaks just öelda, et KÕIGE ebaproduktiivsem päev olnud oleks, a tööd küll teind pole väga. Alustasin enese EKA külalisüliõpilaste hingekirja arvamise protsessiga (miks see nii keeruline olema peab?), printisin artikleid, koostasin to-do liste. Hiljemalt homme õhtuks võiks neist vähemalt pool tehtud olla.

Eile avastasin boileririkke. Tadaa, täna hommikuks oli meistrimees (mwhahaha) kohal ja teatas, et targem oleks seade välja vahetada. Noh, õnneks oli proua omanik ka kõrval ja nüüd tuleval nädalal vahetatakse vastav seade välja. Hoidkem pöidlaid, et vana niikaua vastu peaks, a minu ja Karma suhteid teades..

Meeletu nädal on olnud. Unevõlg on kohutav. A see-eest kohusetunne on enam vähem omal kohal. Va see üks loeng, mille eile üle lasta julgesin ja mille eest Karma loomulikult kohe selle boilerilooga karistas ka.

Teisipäeval käisin Tallinnas asjatamas. Esmaspäeva ei mäleta, oli vist veel puhkus. Kolmapäeval-neljapäeval algas koolipäev kl8ste loengutega. Kõik on siiani tohutult meeleolukas ja insipreeriv olnud. Motivatsioon on (veel) laes.
Aga see va unevõlg muudab mind konstantseks zombieks.

A nüüd on aeg reedeõhtut meeleolukalt veetma asuda!

No comments: