Tuesday, 12 June 2012

just a little glance

Jep, ma saan aru, et teatud ajad mu rahulikku ja rahumeelset kulgemist häirivad, mõni okas torgib, mis otseselt ja tungivalt pole eksistensiaalse häirivuse väärtusega, aga mida rohkem ma elan ja näen ja neid ärritajaid kõrvaldan, saan ma ka aru, et need noh, peavad olema. Ma rekogniseerin ärritaja, konstateerin fakti, a ei asu seda likvideerima, sest krdi päralt, ikka on esiteks konkurents edasiviiv jõud, aga ka vingumine. Seda vingumistaktikat ma olen viimasel ajal palju rakendand, ka maailmaparandamise eesmärkidel. Ise ka parajalt pähe saand, et miks ja kus ja kellega, a nii see käib ju ikka. ja sõnumitoojal võetakse ikka ja jälle pea maha. ma isegi enam ei imesta.

Asja praktilisest poolest - reedest pühapäevani on KK suvelaager, esmaspäeval sõidan nädalasele Saarepuhkusele. Paistab, et hakkan suureks saama - ootan aasta läbi oma nädalast puhkust. Ei ole enam titt, kes kuude kaupa kodusaarel lebotab ja vingub. Mitte et päris suur ja asjalik ka oleks.

Mult küsiti täna, mis ma elus saavutada tahan ja kuhu jõuda. No jälle, eksole. Aga ma lihtsalt tunnistan, et ma olen ikka veel proovimisfaasis. Seega ma endiselt ei tea, mida oma eluga peale hakata, pikemas perspektiivis. (Ma tean, Herz, mida sa nüüd öelda tahad : D)

Veel olen vahepeal elama õppinud. Või noh, vähemasti õppinud õppima eluelamist. Lõpetasin hiljuti Stephen Clarke'i imevahvaägeda teose "Aasta Pariisis ehk Merde" lugemise ja kui on üks asi, mida see raamat mulle õpetas (ja kui oleks veel põhikooliaeg, saaksin ma raamatutöö kindlasti viie plussi), siis on rahulikkus. Asjade üle mõtlemine, kaalumine, et siis optimaalseima ja kavalaima variandiga välja tulla.

Aeg lendab meeletu kiiruse ja tolmuga. Ja varsti olemegi jälle kõik koos. Siin ja praegu. Ja õnn ei ole enam mägede taga.

Kolmapäevane pildipostitus ka, ok, ehk viimased nädalad (mälu)pildis

Hetked enne saatuslikku jalavigastust 

Hetked enne preili K lahkumispidu

Hetk enne kabes pähe saamist

Hetked, mil tegelikult sai hüvasti jäetud ka preili Ega; hetked enne B-aeda

Hetk enne hammaste Werneri ookuihäädesse kookidesse hammaste löömist

Hetked preili Riga

Pai-hetk pisikiisuga

Hetked maailma parima kanapastaga

Hetked enne das Kingade jalgapanekut ja säramist

1 comment:

herz said...

Väga hea, ma siis ei hakka kommentaari jätma :P