Monday, 31 October 2011

RF

täna hommikul lahkus meie kassihood'ist Vivaldi. tema uus kodu on nüüd Tallinnas, nii et pealinna härraks läks kiisu. loodan, et tal on seal hää. hommikul pärast Vivaldiga hüvasti jätmist uuesti voodisse pugedes oli irmus kurb olla. ei saagi aru, mis see siis nüüd olgu. kõigepealt siis viiakse mu lemmikpoiss minema, a ju siis järgmistega on kergem (kassid on nunnud ainult siis, kui nad on väiksed, emaSaadanas on Saadanase sigitis von tüütus... ok!)

kui ma nüüd viitsiks, siis teeks arvutis suurpuhastuse ära, seejärel teisaldaks tähtsamad failid-värgid-särgid ühte teise kohta ja hakkaks mõtlema, et mis edasi saab, sest praegune truu (või siis mitte nii truu sõber) on otsi andmas. kes ülekuumenevat väikese videokaardirikkega hp-d mult ära ärida tahab? kellegi kuldsed käed teeksid selle kindlasti korda.

ahjaa, käisin täna kurguarstil ja sain mandliopiks aja. olen ilmselt umbes 853535 aastat teadnud, et see mind ees ootab, a kuressaares arstid arvasid, et ei, kõik vsjo normalna. i wonder why mul siis nüüd mädakorgilised mandlid on ja mind septembrikuus SELLINE äge angiin hittis.
agaaaaa op on enam vähem nelja kuu pärast juba!! kogu aeg ma arvasin ja olin kuulnud, et eiii, järtsid on vähemalt 6 kuud pikad, vähem pole kunagi, a võib vabalt ka mingi aasta olla. härra doktor ka avaldas lootust, et kusagil kevade poole saab aja. juba siis tegin suured silmad, et eeeee, ooooot, mis mõttes NII kiiresti. ja kui toda veebruarikuist aega pakuti... noh, 4 kuud mandlitega siis veel.

muidugi naljakas ahnus, et isegi saatekirjaga peab visiiditasu lunima.

reedel saabub meie kodu õuele internet ehk et ei pea enam siit-sealt rottima ja aeglast netipulka kasutama, juhhuu! reedel sõidame Valgemetsa ka, Tudengipäevi ametlikult lõpetama, aaahhh!

tahaks... ära kuhugi. reisida nt Islandile peenisemuuseumi. teie need reisijutud ajavad mu hulluks, sõbrad!

ja keegi võiks kinkida presskannu, mis ei läheks pärast aastast kasutamist katki. sest kohv! kütan ühe lähkritäie ülikanget kohvi nüüd sisse, õpin natuke läti keelt ja lendan!

(päris tore on jälle blogida)

3 comments:

herz said...

kassipojad on armsad jaa, ma võtaks nad kõik vist endale, kui nad suureks ei kasvaks ja kui ma kodus püsiks :))ootan sind siis ka tallinna ;)

tr said...

:D võtan möödaminnes mõne kaasa?

herz said...

nein nein nein :D